Anna Dreimanen


au, draugi.

Vlos dalties ar pdjs nedas laik piedzvoto.
Ja kds vl pirms pris mneiem man btu teicis, ka es brauku misijas braucien uz Dominiknu.. Netictu.

Bet es ticu, ka viss notiek ar iemeslu un es esmu tik oti, oti priecga & pateicga, ka varju ko tdu piedzvot.
aj braucien redztais man tikai vl vairk lika novrtt visu kas man ir dots un visas iespjas, kuras varu izdzvot ikdienu.

No katra aj braucien satikt cilvka varja mcties tik daudz.
Ka pilngai laimei neko daudz nemaz nevajag. Kad paam nav nek, bet atdos pdjo. Kad ir grti, bet vienmr smaids un nekad to neizrds. Ka citiem paldzt vienmr bs svargk nek uztraukties par paa problmm.

Un vl to, ka lai varbt mums kadreiz liktos savdk.. dienas beigs nozme ir tam, kam Tu tici un tiem tuvkajiem ar kuriem taj dalies. un j, js to noteikti esiet dzirdjui jau agrk, bet ikdienas steig ir viegli aizmirst, kas patiem ir svargs un vienmr vieglk ir dzties paka visdm materlm vrtbm un kam tikai vel n, nevis apstties un novrtt cik daudz jau ir dots, par ko bt mam bt pateicgam.
Paldies Dominikna, nekad ldz im nebiju idzvojusi tdu emociju gammu vienas nedas laik. Neda, kuru nekad neaizmirsu.

P.S. Joprojm oti, oti ceru, ka man ar jsu paldzbu tiks dota iespja aizbraukt misijas braucien uz Spniju gada august, kop ar organizciju Athletes in Action, kas ir kristieu organizcija koledu sportistiem Amerik. Vairk informcijas par to var atrast manos iepriekejos postos, bet ja vlies man paldzet tur nokt, eit ir links ziedojumiem.
https://give.cru.org/1042333

Paldies par man doto iespju, lai vartu turpint mcties un augt!

Hi, friends.
Vlos dalties ar pdjs nedas laik piedzvoto.
If anyone had told me a couple of months ago that I was going to the mission trip to dominiknu.. wouldn't believe it.

But I believe that everything is going on with a reason and I am so much, very happy & grateful that I was able to experience something like this.

In this journey, I just had more to appreciate everything I have given and all the opportunities I can survive everyday.

No katra aj braucien satikt cilvka varja mcties tik daudz.

That full happiness doesn't need much. When there is nothing but to give up the last. When it's hard, but always smaids and never show it. That others will always be more important than to worry about the problems themselves.

Un vl to, ka lai varbt mums kadreiz liktos savdk.. dienas beigs nozme ir tam, kam Tu tici un tiem tuvkajiem ar kuriem taj dalies. un j, js to noteikti esiet dzirdjui jau agrk, bet ikdienas steig ir viegli aizmirst, kas patiem ir svargs un vienmr vieglk ir dzties paka visdm materlm vrtbm un kam tikai vel n, nevis apstties un novrtt cik daudz jau ir dots, par ko bt mam bt pateicgam.
Paldies Dominikna, nekad ldz im nebiju idzvojusi tdu emociju gammu vienas nedas laik. Neda, kuru nekad neaizmirsu.

P.S. Still very, very hope that I, with your help, will be given the opportunity to leave the mission trip to Spain in August this year, together with the organization athletes in action, which is the Christian organization for college athletes in America. More information about this can be found in my iepriekejos going, but if you want to get me to get there, here are the link for donations.
https://give.cru.org/1042333

Thank you for giving me the opportunity to continue to learn and grow!










Thanks Anna for pics and update - as fans we love following your journeys